logo

Mirësevini në Rent A Car DARDANIA

Vetura me Qira
Duke filluar nga 20€/ditë
Rent a Car Dardania
Rent a Car Dardania is one of the best Car Rental in Kosovo with more than 40 Cars Available for rental. With us client’s can choose any car model with the best and cheapest price in the market.

We have very high quality cars, very well maintained and in perfect condition for a safety trip. We have 24/7 support for any circumstances. Enjoy your drive with our cars. Contact us directly via phone, viber or whatsapp at +38345880888

Prenotim i Shpejt dhe i Lehtë!
Ju mund të prenotoni veturën që doni në çdo kohë! Ne kemi qasje 24/7 për të gjithë klinetët tanë.
Gjendemi në Prishtinë dhe Aeroport
Ne gjendemi në Prishtinë dhe në Aeroportin Adem Jashari. Ju mund të bëni pranim-dorëzimin e veturës në cilin do lokacion.
Prenotim pa pagesë
Ju mund të prenotoni veturën pa pagesë deri në momentin e pranimit të veturës!
ZGJEDH VETURËN QË DO!
VETURAT TONA ME QERA
Thirr tani, rezervo veturën që do
+383 45 880 888
Në dispozicion 24/7
Deri në 35% zbritje & Oferta Speciale
Merr veturë me qera për 10 ditë
dhe merr 1 ditë FALAS

This is the heading

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are markeds

Dërgo mesazh
Rent A Car Dardania
Përshendetje,
jam i interesuar për një veturë me qera?