BMW 318

BMW 318 me qera

 • Viti: 2010
 • Motori: 2.0
 • Karburanit: DIESEL
 • Transmisioni: AUTOMATIC

 

Rent a Car Dardania ofron vetura me qera të llojeve dhe modeleve të ndryshme si: AUDI, BMW, MERCEDES, VW (Golf 5, Golf 6, Golf 7 Golf Plus, Jetta, Passat, Taureg, Tiguan etj), OPEL, SEAT, SKODA dhe shume modele të tjera.

Rent a Car Dardania ofron vetura me qera me cmime me të mira në treg, duke filluar nga 19.99€/ditë

RENT A CAR Dardania gjendet ne hyrje të Prishtinës në dragodan të rrethi “TE ISMETI” dhe ne Airoport të Prishtinesë.

Klienti mund ta pranoj-dorëzoj veturën në cilin do lokacion!

Të gjitha veturat posedojnë kontrollim të rregullt teknik dhe janë në gjendje të rregullt për një udhëtim më të sigurtë për klientët tanë.

Ne ofrojmë asistencë 24/7!

 

Për informata shtesë dhe rezervim, ju lutme na kontaktoni në numrat më poshtë:

+383 45 880 888

+383 48 880 888

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are markeds

 • +Air conditioning
 • +Leather interior
 • +Xenon
 • +Parking sensors
 • +Alloy wheels
 • +Cruise control
 • +ABS
 • +ESP
Phone:
+38345880888 +38348880888
Country:
Kosovë
Town:
Prishtinë

Për informata shtese apo "Test Drive" na kontaktoni ne telefon 045 880 888

Vetura është në gjendje perfekte dhe e gatshme për rrugë!