AUDI Q7

RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888

Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni ne tel +38345880888 / 045880888
RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te prishtines ne dragodan te rrethi TE ISMETI dhe ne Airoport te prishtinesë

Rent a Car Dardania / Vetura me Qera / Qmimi fillestar prej 19.99
Përfitoni nga ofertat më të mira duke filluar vetëm prej 19.99 € 24/H
Mos shpenzoni më tepër
Rent A car ” Dardania ” gjithmonë zgjedhja më e mirë
#Veturat tona i plotesojn deshirat tuaja
#Te sigurta per ju dhe familjet tuaja
#24 Ore Assistenc , Free kmm
#Gjithmone sherbimet me te mira per ju
#Nxitoni dhe rezervoni nese deshironi te kurseni dhe ti kaloni pushimet tuaja sa me mire
#Ju garantojmë cilësi dhe siguri.
Info dhe rezervime

+38345880888 / 045880888

Make:
AUDI
Model:
Q7
Made Year:
2010
Mileage:
104,556
Version:
Q7
Fuel:
Diesel
Engine (cm3):
3.0
Transmission:
Automatic
  • +Air conditioning
  • +Leather interior
  • +Xenon
  • +Parking sensors
  • +Alloy wheels
  • +Cruise control
  • +ABS
  • +ESP
Phone:
+38345880888 +38348880888
Country:
Kosovë
Town:
Prishtinë

Për informata shtese apo "Test Drive" na kontaktoni ne telefon 045 880 888

Vetura është në gjendje perfekte dhe e gatshme për rrugë!